• افراد آنلاین : ۲
  • تعداد بازدید امروز : ۵۵۶
  • تعداد بازدید کل : ۱,۹۰۶,۹۸۸
ورود
آدرس ایمیل رمز ورود
ورود عضویت
خانه > مقالات > راهبند > B-300

B-300

راهبند B-300

 

 

  • ولتاژ کاری : 220VAC 
  • توان مصرفی: 90 وات
  • ماکزیمم طول بوم راهبند 5 متر  
  • ماکزیمم زاویه بازشو  90 درجه
  • زمان باز و بسته شدن  6 ثانیه
  • دمای کاری50~ ℃20-
  • قابلیت اتصال به کامپیوتر جهت کنترل راهبند پارکینگ از ویژگیهای این محصول می باشد
  • درجه حفاظتی: IP55

 

کاتالوگ محصول

 
سوالات متداول راهبند:

1. بوم راهبند کامل بسته شده ولی پس از گذشت مدت زمان کوتاهی باز می شود،مشکل چیست؟

پاسخ: چنانچه بوم پایین آمده، ایستاده و پس از سپری شدن مدت زمان کمی رو به بالا حرکت کرد، دیپ سوئیچ Auto close را در حالت قرار دهید. در صورت رفع شدن مشکل، این عملکرد حاکی از جابه جا بسته شدن سیم های بالا و پایین موتور راهبند است. لطفا سیم بندی را تصحیح نمایید

2. بوم راهبند بسته شده و به محض بسته شدن باز میشود. مشکل چیست؟

پاسخ: راهبندهای شرکت بتا دارای سیستم تشخیص مانع است و حساسیت آن قابل تنظیم میباشد. حساسیت تشخیص مانع راهبندتان زیاد است. برای رفع این مشکل بوسیله پتانسیومتر Force حساسیت تشخیص مانع راهبند را کاهش دهید

3. بوم راهبند بسته شده، خود به خود با سرعت کم و آهسته رو به بالا حرکت میکند. مشکل چیست؟

پاسخ: برای رفع این مشکل لطفاً موارد زیر را بررسی نمایید.
الف) کشش بیش از حد فنر میتواند باعث بالا کشیده شدن بوم راهبند و بوجود آمدن ایراد مذکور شود. در این صورت، با تنظیم کشش فنر میتوان ایراد را برطرف نمود.
ب) بر صورتی که با تنظیم کردن فنر ایراد برطرف نشد، خرابی از گیر بکس راهبند است. لطفاً راهبند را برای تعمیر به شرکت بتا ارسال نمایید.

4. بوم راهبند باز شده و پس از سپری شدن مدت زمان Auto close و یا با فرمان دادن شروع به بسته شدن میکند اما در طول مسیر و قبل از بسته شدن کامل، بدون فرمان دادن، خود به خود دوباره باز میشود. مشکل چیست؟

پاسخ: حساسیت تشخیص مانع راهبند بیش از حد مجاز زیاد است. لطفا توسط پتانسیومتر  Forceمیزان حساسیت تشخیص مانع را کاهش دهید.

5. آیا راهبندهای شرکت بتا، دارای سیستم بسته شدن اتوماتیک ( Auto close ) هستند؟

پاسخ: بله. تمامی راهبندهای شرکت بتا دارای سیستم بسته شدن اتوماتیک هستند. جهت فعال کردن این قابلیت دیپ سوئیچ مربوط بهAuto close ) را با توجه به مدل ذکر شده در زیر(ON کرده و به کمک پتانسیومترمدت  VR2 زمان آن را تنظیم نمایید. برای افزایش زمان بسته شدن اتوماتیک VR2 را در جهت عقربه های ساعت و برای کاهش آن در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید.
الف) راهبند مدل  B400 ، B501B502: دیپ سوئیچ یک مربوط به  Auto closeاست.
ب) راهبند مدل  B300: دیپ سوئیچ  دومربوط به  Auto closeاست.

6. مدت زمان باز شدن بوم راهبند چقدر است؟

پاسخ: مدت زمان عملکرد تمامی راهبندهای شرکت بتا 6 ثانیه است.

7. قسمت تحریک دست راهبند عمل نمیکند. مشکل چیست؟

پاسخ: لطفاً موارد زیر رابررسی نمایید.

الف) کانکتور COM و  Stopباید به یکدیگر جامپر باشند )با سیم اتصال کوتاه شوند(. در صورت جامپر نبودن عملکرد مدار هم با ریموت و هم با تحریک دست به درستی انجام نخواهد شد.
ب) در صورت جامپر بودن  COMو  Stop، کانکتور مربوط به چشم ایمنی )فتوسل( را بررسی نمایید. در صورت نصب فتوسل از صحت عملکرد آن طمینان حاصل کنید، در صورتیکه فتوسل نصب نشده است، این کانکتور باید به  GNDجامپر شود.
ج) در صورت برطرف نشدن مشکل، مرکز کنترل راهبند را جهت بررسی و رفع ایراد به شرکت بتا ارسال نمایید.

برچسب:راهبند،راهبند پارکینگ ، راهبند برقی ، راهبند اتوماتیک ،راهبند6 متری ،راهبندبتا ، قیمت راهبند ، راهبندپارکینگ بتا، قیمت راهبند پارکینگ ،قیمت راهبنداتوماتیک ،راهبندبرقی بتا ،قیمت راهبند6متری ،راهبند اتوماتیک بتا ،راهبندارزان ،راهبندپارکینگ ارزان قیمت ، راهبند برقی ارزان ،راهبند اتوماتیک ارزان ، راهبند6 متری ارزان ،راهبند ارزان قیمت بتا ،راهبندB300