fa
لیست مقایسه کالا خالی است.

مقایسه
دستگاه حضور و غیاب 2208
دستگاه حضور و غیاب 2208
دستگاه حضور و غیاب 2208
دستگاه حضور و غیاب 2208
دستگاه حضور و غیاب 2208
دستگاه حضور و غیاب 2208
دستگاه حضور و غیاب 2208

2208 یک دستگاه کنترل تردد بیومتریک و حضور و غیاب حرفه ای با دقت بالاست. این دستگاه جهت ثبت تردد و گزارش گیری حضور و غیاب کارمندان در شرکت ها، بیمارستان، ادارات، مدارس و ... قابل استفاده است.

شناسایی افراد در دستگاه 2208 از طریق اسکن اثرانگشت، خواندن کارت RFID و یا رمز عبور انجام می شود. این دستگاه مجهز به یک سنسور نوری اثر انگشت با کیفیت و سریع است و احراز هویت از طریق اثر انگشت که یک مکانیزم محبوب و غیرقابل تقلب است را امکان پذیر می کند. قابلیت ثبت تردد از طریق کارت های RFID و رمز عبور نیز برای کارمندانی در نظر گرفته شده است که اثر انگشت آنان از بین رفته یا مخدوش شده است.

ثبت تردد ترکیبی یا احراز هویت چند عاملی که از راه های ارتقا امنیت ورود و خروج و جلوگیری از ورود افراد غیرمجاز است در این دستگاه وجود دارد. این روش تردد که هویت افراد را با استفاده از چندین فاکتور بررسی و تأیید می کند اکثرا در مراکز امنیتی، نظامی، سفارت خانه، وزارتخانه‌ و سایر اماکنی که حفظ امنیت در آن ها اولویت دارد استفاده می شود.

از ویژگی های برجسته 2208 صفحه کلید لمسی، صفحه نمایش رنگی 2 اینچی، منو و سخن گوی فارسی است که باعث شده دستگاه رابط کاربری آسانی داشته باشد و مدیر سیستم بتواند به راحتی مراحل ثبت نام کاربران و تنظیمات دستگاه را انجام دهد.

2208 علاوه بر عملیات حضورو غیاب و ثبت تردد کارمندان، تمامی امکانات یک دستگاه کنترل تردد را نیز دارا می باشد. دستگاه حضورو غیاب و کنترل تردد 2208 دارای یک عدد رله آزاد می باشد که خروجی COM، NO و NC آن در کانکتور پشت دستگاه قرار دارد و همزمان با ثبت تردد کاربر مجاز، رله را نیز سوئیچ می کند. از رله جهت باز کردن انواع درب، قفل برقی و ... استفاده می شود.

ویگند ورودی، امکان اتصال به آنتن دور برد یا کارت ریدر را فراهم می کند و از طریق ویگند خروجی به اکسس کنترل جانبی متصل می ‌شود.

یکی از ویژگی های جانبی این دستگاه امکان اتصال سنسور دود و کلید خروج اضطراری به آن است تا در مواقع آتش سوزی و احتمال خطر خروجی های آلارم فعال شوند و درب جهت خروج اضطراری بازشود.

این دستگاه دارای سنسور وضعیت درب بوده تا در صورت باز ماندن درب بازر تعبیه شده در دستگاه به صدا درآید، همچنین وجود دکمه Tamper در پشت دستگاه باعث می شود که به محض جدا شدن دستگاه از سطحی که روی آن نصب شده، بازر عمل کند و هشدار دهد.

یک دکمه زنگ نیز جهت اعلام حضور افراد متفرقه برروی دستگاه تعبیه شده است که با فشردن آن هم زنگ داخل دستگاه به صدا در می آید و هم رله تعبیه شده داخل دستگاه به زنگ خارجی فرمان می دهد.

همراه با این دستگاه یک نسخه نرم افزار فارسی حضور و غیاب رایگان توسط شرکت بتا ارائه می گردد که پردازش اطلاعات کاربران، تعریف شیفت های کاری، گزارش ترددها، محاسبه پارامترهای حقوق و دستمزد مانند اضافه کار، کسر کار، غیبت و... را امکان پذیر می کند. انتقال اطلاعات کاربران و گزارش تردد از دستگاه به کامپیوتر از طریق کابل شبکه انجام می شود.

داخل کارتن دستگاه 2208 یک صفحه پلیت، کابل اتصالات، یراق آلات و راهنمای نصب قرار داده شده است.