fa
لیست مقایسه کالا خالی است.

مقایسه
مرکز کنترل بازویی ROCK
مرکز کنترل بازویی ROCK
مرکز کنترل بازویی ROCK
مرکز کنترل بازویی ROCK
مرکز کنترل بازویی ROCK

مرکز کنترل درب بازکن راک، محصولی مقاوم، با کیفیت و خلاقانه است که توسط مهندسین مجرب شرکت بتا طراحی شده است و در مونتاژ آن از قطعات مرغوب و اصلی استفاده شده است. در طراحی این برد از نمایشگر دیجیتالی 7-SEG بهره برداری شده است که امکان دسترسی و نمایش منوی تنظیمات و پارامترها و همچنین امکان کددهی ریموت و حذف ریموت گمشده یا ریموت کاربران بدحساب را بسیار آسان کرده است.

مرکز کنترل درب بازکن راک جهت کنترل درب پارکینگ 2 لنگه یا تک لنگه مناسب می باشد. این مرکز کنترل با فرمان دادن از طریق ریموت کنترل عمل می کند علاوه بر این، مجهز به کانکتور تحریک دستی است که امکان اتصال رسیور سیم کارتی و کلید کنترل دستی را فراهم می کند تا در صورت تمایل مشتری یا به همراه نداشتن ریموت، از طریق تماس تلفنی یا کلید کنترل دستی، اقدام به  باز نمودن درب کرد، این قابلیت در صورت نیاز مشتری قابل تنظیم روی وضعیت لحظه ای، فشاری و تایمر دار است. همچنین امکان اتصال کلید توقف اضطراری نیز فراهم شده است.

در این برد، این قابلیت مهم و کاربردی وجود دارد که امکان برنامه ریزی زمان بازشو و بسته شو هر کدام از موتورهای 1 و 2 به صورت جداگانه و متمایز فراهم شده است. در بعضی از پارکینگ ها که بدلیل شرایط ناهماهنگ درب ها و شیب مسیر ممکن است زمان بازشو هر لنگه درب با زمان بسته شو آن متفاوت باشد با استفاده از این قابلیت می توان برای هر لنگه زمان بازشو و بسته شو متناسب با طول آن مسیر را تنظیم کرد.

از دیگر قابلیت های این دستگاه امکان اتصال فلاشر و چشمی فتوسل است که احتمال هرگونه برخورد تصادفی درب ها با خودرو یا موتور در حال عبور را غیرممکن می کند.

این مرکز کنترل، دارای قابلیت تنظیم زمان بسته شدن اتوماتیک است که پس از عبور خودرو یا موتور از درب، با مطابق با زمان تنظیم شده در پارامتر زمان بسته شدن اتوماتیک، درب به صورت اتوماتیک بسته خواهد شد و از باز ماندن اتفاقی درب جلوگیری می کند. البته در مواقعی که به درخواست مشتری نیاز به باز ماندن درب است، می توان با تنظیم پارامترها، موقتا بسته شدن اتوماتیک را غیرفعال کرد. یکی از قابلیت هایی که مورد تقاضای بسیاری از مشتریان است امکان نصب قفل برقی است که در این برد فراهم شده است و تمامی پارامترهای قفل از قبیل فشار معکوس، فشار نهایی و ... قابل تنظیم است.