fa
لیست مقایسه کالا خالی است.

مقایسه
AHD-T2004PD
ناموجود
AHD-T2004PD
AHD-T2004PD

شرکت Longse در جدیدترین دستگاه سری AHD خود از پردازنده های پر قدرت شرکت Hisilicon که قادر است در ابعاد تصویر 1080P تصاویر را به صورت زنده و فول فریم (Real Time) ضبط نمود استفاده کرده است. دستگاه های AHD لانگزه به کاربر این امکان را می دهند تا بتوان از دورین های IP و یا Analog در کنار هم استفاده کرد بدون آنکه اختلالی در ضبط تصاویر به وجود آید.

در پشت دستگاه پورتهای HDMI و VGA و شبکه و سریال تعبیه شده است. کیفیت خروجی تصویر در این دستگاه به صورت 1920X1080 یا همان Full HD می باشد. از دیگر امکاناتی که در این دستگاه قرارداد، ورودی صدای مستقل برای 2 کانال می باشد و بر حسب نیاز می توان با نصب میکروفن جداگانه، امکان ضبط صدای محیط را نیز فراهم نمود.

این دستگاه برای ضبط و نگهداری تصاویر، قابلیت پشتیبانی از یک هارد SATA در سایز های 2.5 یا 3.5 اینچی با ظرفیت هر کدام 4TB را دارد. جهت بکاپ گرفتن از تصاویر ظبط شده می توانید با استفاده از یک فلش مموری و یا از طریق شبکه اقدام نمایید. از دیگر نقطات قوت لانگزه عدم استفاده از فن می باشد که باعث شده است دستگاه های این شرکت بدون صدا باشند. جهت مشاهده تصاویر زنده می توانید از اپلیکیشن موبایل FREEIP برای اندروید و آیفون و یا CMS مخصوص جهت ویندوز و یا مک استفاده کرد.

اقلامی که همراه دستگاه DVR عرضه می شود شامل موسUSB ، ریموت کنترل، کابل ساتا و برق هارد دیسک، چهار عدد پیچ (برای بستن هارد دیسک) و آداپتور می باشد. موارد مورد استفاده این دستگاه در اماکن،فروشگاه ها،ویلا و انبار ها می باشد.