fa
لیست مقایسه کالا خالی است.

مقایسه
AN-HVR5F32
ناموجود
AN-HVR5F32
AN-HVR5F32
AN-HVR5F32

Anni در دستگاه سری HVR خود از پردازنده های پر قدرت شرکت Hisilicon استفاده کرده است.این دستگاه دارای 16 کانال IP و 16 کانال 960H می باشد. البته می توانید دستگاه را بر روی حالتی تنظیم نمایید تا 32 کانال آن IP شود تا بتوان به تمامی کانال های آن دوربین دیجیتال وصل کرد.

در پشت و جلوی دستگاه پورتهای HDMI و VGA و USB و شبکه و سریال تعبیه شده است. کیفیت خروجی تصویر در این دستگاه به صورت 1920X1080 یا همان Full HD می باشد. از دیگر امکاناتی که در این دستگاه قرارداد، ورودی صدای مستقل برای 4 کانال می باشد و بر حسب نیاز می توان با نصب میکروفن جداگانه، امکان ضبط صدای محیط را نیز فراهم نمود. البته ضبط تمامی کانال های دیجیتال آن تصویر با صدا می باشد. درواقع اگر به آن دوربین دیجیتال میکروفن دار وصل کنید، ضبط آن کانال با صدا خواهد بود.

این دستگاه برای ضبط و نگهداری تصاویر، قابلیت پشتیبانی از دو هارد SATA در سایز 3.5 اینچی با ظرفیت هر کدام 4TB را دارد. جهت بکاپ گرفتن از تصاویر ظبط شده می توانید با استفاده از یک فلش مموری و یا از طریق شبکه اقدام نمایید. جهت مشاهده تصاویر زنده می توانید از اپلیکیشن موبایل VSS Mobile برای اندروید و آیفون و یا CMS مخصوص جهت ویندوز استفاده کرد.از دیگر امکانات این دستگاه بهره مندی از اکثر زبان های دنیا از جمله فارسی می باشد.

اقلامی که همراه دستگاه DVR عرضه می شود شامل موسUSB ، ریموت کنترل، کابل ساتا و برق هارد دیسک، چهار عدد پیچ (برای بستن هارد دیسک) و آداپتور می باشد. موارد مورد استفاده این دستگاه در اماکن،فروشگاه ها،ویلا و انبار ها می باشد.